background

Czyścimy pełną parą.
Szybko i dokładnie.

Dywany i meble tapicerowane to nasza specjalność.

ZADZWOŃ +48 730 789 469

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pranie kanap
Zamów od 99 zł »
Pranie narożników
Zamów od 140 zł »
Pranie foteli
Zamów od 49 zł »
Pranie krzeseł
Zamów od 10 zł »
Pranie materacy
Zamów od 59 zł »

Do prania tapicerki stosujemy dwie najbardziej bezpiecznie, a zarazem skuteczne metody prania tapicerki. Metoda pianowa oraz parowa.

Podczas prania dywanów oraz czyszczenia mebli tapicerowanych korzystamy z najlepszych środków chemicznych które są dostępne na rynku europejskim. Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prania dywanów oraz czyszczenia mebli pozwala nam z ogromną dokładnością wyczyścić dany element. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

image

Pranie dywanów i wykładzin Opole.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie prania dywanów, prania wykładzin oraz prania mebli tapicerowanych używamy do tego najnowszych rozwiązań. Jedno z nich to parowe pranie mebli tapicerowanych dzięki któremu czas schnięcia jest znacznie skrócony a wysokoka temperatura pary zabija wszelkiego rodzaju bakterie, roztocza, i zapachy które zbajdują się w naszych meblach.

Do prania dywanów i wykładzin używamy odkurzacza piankowego z specjalną szczotką elektroniczną która podaje gorącą pianę, szczotkuje dywan i wciąga brud jednocześnie. Takie połączenie sprawia że dywan jest dogłębnie wyczyszczony, a dzięki aktywnej pianie nie jest przemoczony co sprawia że po krótkim czasie jest suchy.

Zerknij na klika naszych realizacji.