Background Image
Ecomiasto

Czyścimy pełną parą. Szybko i dokładnie. 

Dywany i meble tapicerowane to nasza specjalność.

Kontakt ZADZWOŃ +48 730 789 469

Zobacz z czym jesteśmy w stanie pomoć Ci w domu oraz na Twoim podwórku.

Parowe pranie mebli tapicerowanych
Pianowe pranie wykładzin i dywanów
Ozonowanie pomieszczeń
Czyszczenie powierzchni płaskich
Ecomiasto

Do prania tapicerki stosujemy dwie najbardziej bezpiecznie, a zarazem skuteczne metody prania tapicerki. Metoda pianowa oraz parowa.

Podczas prania dywanów oraz czyszczenia mebli tapicerowanych korzystamy z znajlepszych środków chemicznych które są dostępne na rynku europejskim. Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prania dywanów oraz czyszczenia mebli pozwala nam z ogromną dokładnością wyczyścić dany element. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.  

Pranie dywanów i wykładzin Opole.

Czyszczenie dywanów w Opolu

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie prania dywanów, prania wykładzin oraz prania mebli tapicerowanych używamy do tego najnowszych rozwiązań. Jedno z nich to parowe pranie mebli tapicerowanych dzięki któremu czas schnięcia jest znacznie skrócony a wysokoka temperatura pary zabija wszelkiego rodzaju bakterie, roztocza, i zapachy które zbajdują się w naszych meblach. Do prania dywanów i wykładzin używamy odkurzacza piankowego z specjalną szczotką elektroniczną która podaje gorącą pianę, szczotkuje dywan i wciąga brud jednocześnie. Takie połączenie sprawia że dywan jest dogłębnie wyczyszczony, a dzięki aktywnej pianie nie jest przemoczony co sprawia że po krótkim czasie jest suchy.

Zerknij na klika naszych realizacji

Cennik

Pranie tapicerki